Hakkımızda

Mansour Logistics, her türlü kargo yüklerinin denizyolu ile taşınması için müşterilerine chartering, brokering ve acentelik hizmetleri sunmaktadır.

Mansour Logistics, denizyolu taşımacılığı ile birlikte liman hizmetleri alanında faaliyet göstermekte olup, limanlara gelen gemilerin yükleme ve boşaltma işlemlerini gerek sahil gerekse gemi vinçleriyle gerçekleştirebilmekte ve müşterilerine liman operasyon hizmetleri sunabilmektedir. Aynı zamanda Mansour Logistics, yüklerin sevk araçlarına yüklenmesi ve araçlardan tahliyesi gibi liman hizmetlerini de sunarak müşteri memnuniyetini profesyonellik ve tecrübesi ile birlikte koşulsuz güvene dönüştürmüştür.

Uluslararası taşımacılık sektöründe ki tecrübemiz ile; büyüyen ve sürekli gelişen yapımızda, yenilikçi, dinamik, işine gönül vermiş, müşteri odaklı ve profesyonel bir kadroya sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya genelinde güçlü acente ağımız sayesinde özel talep, problem saptama, süreci kolaylıkla yönetme konularında hızlı çözüm üretebiliyor, ülkeleri, limanları ve tüm dünya acentelerini gidip yerlerinde tanıyoruz. Böylece farklı ülkelerin prosedürlerine hâkim olup, eksiksiz mevzuatlarla konuya en uygun hizmeti sağlayabiliyoruz.

Fark yaratmak ve müşteri memnuniyetini maksimuma taşımak için; doğru iletişim kurmak, çözüm üretmek, kusursuz hizmet veriyor, kurumsal prensiplerimizden ödün vermeden ilerlettiğimiz büyüme ile taşımacılık sektöründe yolumuza güvenli adımlarla devam ediyoruz.

Ağırlıklı olarak çalıştığımız Libya , Ortadoğu (Suudi Arabistan, Birlesik Arap Emirlikler vs) ve Uzakdoğu (China, Thailand, Indonesia vb.), Avrupa (Almanya,Belçika, Fransa,Italya,Ispanya,Ingiltere vb.), Amerika, Afrika, İsrail, Mısır, Cezayir ve Dünyanın diğer ülkelerine yapacağınız ihracatlarda veya bu ülkelerden gelecek olan ithalat sevkiyatlarınızda tarafınıza yardımcı olmayı dileriz.

İthalat & İhracat yüklemeleriniz konusunda değerli taleplerinizi bekler, işlerinizde başarılar dileriz.

TOP